Novinky

Zverejnené: 27.08.2017

Porovnávač produktov

Zverejnené: 27.08.2017

Vysúvacia lišta "Novinky"

Zverejnené: 27.08.2017

Nové formáty bannerov pre mobily

Chcete sa porozprávať o realizácii Vášho eshopu? Volajte: +421 949 743 303

SlovenskýAngličtinaČeštinaDeutschland

0 ks 0.00 €

Riadenie vzťahov so zákazníkmi

Prihlásenie zákazníka pre históriu objednávok
Registrovaný zákazník má k dispozícii sekciu Môj profil, kde vidí históriu svojich objednávok, ako aj ich statusy. Môže si tu upravovať svoje údaje alebo zmeniť heslo.

Reklamačný formulár
Registrovaný zákazník dostane prístup k online reklamačnému formuláru. Ním odoslané záznamy môžete, samozrejme, spravovať cez administráciu.

Automatická správa o novej objednávke formou emailu
Každý zákazník po objednávke automaticky dostane zo systému informačný e-mail s ID jeho objednávky a prislúchajúcimi informáciami. Jeho súčasťou sú aj dokumenty, ktoré vyžaduje slovenská legislatíva.

Automatická správa o novej objednávke formou SMS (je potrebné mať zakúpený aj balík od Eurosms.sk)
Ak si zakúpite balík od Eurosms.sk (aktuálne máte za 31 € 1000 SMS správ za mesiac s tým, že tie neminuté sa prenášajú do ďalšieho mesiaca), môžete využívať SMS notifikáciu za relatívne malý poplatok. Je to brané ako niečo navyše, takže z pohľadu zákazníka to zvýši hodnotu Vašich služieb. Systém odosiela SMS po novej objednávke plne automaticky.

Automatická správa pri zmene statusu objednávky formou emailu alebo SMS
Stačí, ak si nastavíte, ktorý status automaticky odošle adresátovi informáciu o tom, čo sa s jeho objednávkou deje. Ak máte zakúpený aj SMS kredit, môže infomácia odchádzať aj týmto spôsobom.

Otázka pre predajcu
Pomocou formulára v detaile produktu môže používateľ jednoducho poslať otázku, ktorá Vám príde e-mailom spolu s jeho kontaktnými údajmi.

Plošná zľava pre zákazníka
Zákazníkovi (vášmu dobrému odberateľovi alebo priateľom) môžete nastaviť plošnú zľavu na kategórie alebo vybrané produkty. Po jej pridelení sa mu automaticky odošle informačný e-mail.

Zľava za odporúčanie e-shopu trom kamarátom
Tento modul sa nachádza v košíku, je možné ho zapínať/vypínať a zároveň definovať výšku zľavy.  Odporúčanie sa odošle až po potvrdení objednávky, aby nedochádzalo k viacnásobnému odosielaniu a zbytočnému obťažovaniu vlastníkov zadaných adries.


DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK A ZÍSKATE POUKÁŽKU NA 5% ZĽAVU